25.08.2009 r.

Mama Maximusa znalazła wspaniały dom u Tomka :D

Kotka została wysterylizowana. Obecnie mieszka z Tomkiem, który bardzo ją pokochał :) Ma wspaniały charakter i uwielbia pieszczoty, pewnie tym zdobyła sobie jego serce. Głośno mruczy i widać, że jej pragnienie posiadania swojego człowieka zostało spełnione !!! Otrzymała imię Bajka.

Historię kotki oraz jej syna, można przeczytać niżej.
kotka 2 lata 057

kotka 2 lata 019

 

Maximus znalazł kochający DOM we Wrocławiu u Doroty i Grzegorza oraz ich synka Jakuba :) Dziękujemy Wam bardzo, że przygarnęliście tego słodkiego małego buraska !!!

24.08.2009  -  19

Ten mały kociak otrzymał imię Maximus. Jego nowi właściciele zmienili je na Fredek :P

W piwnicy bloku, okociła się oswojona (prawdopodobnie wyrzucona z domu) kotka. Powiła 5 małych kociaczków. Kilka dni później, jeden z mieszkańców bloku, zapakował maluszki i mamę do kartonu i wyniósł na działki. Pozostawił niedoświadczoną, przestraszoną kotkę i jej kocięta na pastwę upału, psów, złych ludzi ...

Po jakimś czasie kotce udało się przynieść jednego kociaka w okolice piwnicy, w której urodziła małe. Tam kociaka znalazły dzieci i przyniosły Pani sklepowej. Ta nie wiedząc, co z malcem robić, zadzwoniła po mnie. 21.08.2009 r. odbierając tego ok. 3 tygodniowego kociaka, poznałam jego historię.

Niestety nie wiem, co się stało z reszta kociąt :( Ani dzieci, ani dorośli nic o nich nie wiedzą.

Serdecznie dziękujemy Pana dr Wojciechowi Bernackiemu za dom tymczasowy dla malucha i jego mamy, oraz Pani dr Patrycji Szychcie za całodobową opiekę nad kociakiem do momentu znalezienia domu stałego.24.08.2009  -  41

Już raz szczęście się do niego uśmiechnęło.
Nie tracąc nadziei doczekaliśmy się następnego CUDU !!! Maximus ma swój wymarzony dom :)