Kocur Hodowlany

 

Rafael
 
Imię: PL*Cattus de Lux Rafael (w domu Żyrafek, Rafałek)
 
Tytuł:
Rasa: Cornish Rex
Kolor: kremowy z białym
EMS – code: CRX e 03
Płeć: kocur / male
Data urodzenia: 10.01.2012 r.
FELV / FIV - negatiwe
HCM badanie kardiologiczne - wkrótce
 

Grupa krwi - B
 
 

Ojciec: NL*Pendragon's Cocteau,
CRX n 03
Matka: PL*Cattus de Lux Maggio, CRX f
WYSTAWY

Rafałek to żywiołowy, rozgadany i bardzo rozpieszczony kocurek. To co lubi robić najbardziej to bieganie, czyli dzikie pościgi i gonitwy z przeszkodami. W przerwach śpi albo przychodzi na pieszczoty :) Bardzo lubi obudzić mnie w środku nocy i domagać się głaskania. Jeśli jestem zaspana i nie zwracam na niego uwagi, gryzie mnie delikatnie w czubek nosa albo dotyka swoim mokrym nosem moje zamknięte oko i łaskocze wąsami. Potrafi też łapką dosięgnąć do schowanej pod poduszką twarzy. Nie ma przed nim ucieczki :D Kiedy już obdarzy się go uwagą, zaczyna głośno mruczeć, przewraca się na grzbiet i podgryza z miłością nasze palce. Jest bardzo grzeczny w stosunku do innych kotów, w szczególności dziewczynek, którym myje pyszczki, uszy i szyje. Taki z niego amant :)


 
***
 

Kocury Kastraty


30.08.2009 210Imię: GIC DK*Blytt Dark Belgian Chocolate
(w domu Diesel)
Zamieszkał w Głogowie z naszymi przyjaciółmi Anią i Łukaszem oraz swoją wnuczką Galadrielą z Miotu "G" i koteczką Kill Bill z Miotu "K".
Tytuł: GRAND INTERNATIONAL CHAMPION
Rasa: Cornish Rex
Kolor: czekoladowy
EMS – code: CRX b
Płeć: kocur / male - kastrat
Data urodzenia: 30.05.2008 r.
FELV / FIV - negative
HCM genotyp - N/N (negative)
Grupa krwi - A
I m p o r t Dania
 
Ojciec: Mykro Maserati of Blytt, CRX w 62 - USA
Matka: S*Fort Knox Poison Ivy, CRX f - Szwecja
 
 
Jest przepięknym kocurem o bardzo zrównoważonym i słodkim temperamencie. Uwielbia zabawy futrzanymi piłeczkami z grzechotką, sztucznymi myszkami i zwykłymi papierowymi kuleczkami, którymi potrafi bawić się godzinami. Śpi z nami pod kołdrą, najchętniej wyciągnięty wzdłuż pleców. Przed snem bodzie główką i domaga się pieszczot. Jego najlepszym kompanem zabaw jest Kornik. Opiekuńcza niania Szyszka, wylizuje zawzięcie jego uszy, pyszczek i mniej reprezentacyjne części ciała :P Jest żywiołowym i bardzo pogodnym pieszczochem nakolankowym.
 
 
* * *

 

FOX DRX

Imię: Kotku

 
Rasa: Devon Rex
Kolor: rudy point
EMS – code: DRX d 33
Płeć: kocur / male - kastrat
Data urodzenia: 04.04.2007 r.
FELV / FIV – negative
 
Jest kotem żyjącym w zwolnionym tempie. Zawsze łagodny i skory do zabawy. Głośno protestuje, bo nie umie się bronić, przed niemądrymi wygłupami Kornika. Zjada wszystko co spotka na drodze, byle było jadalne. Kradnie jedzenie, nawet z reki potrafi wyrwać kanapkę, zanim trafi ona do ust właściciela. Lubi siedzieć przytulony. Zakopuje się w kołdrze albo wchodzi pod koc, kiedy chce mu się spać. Pocieszny i rozczulający w sposobie bycia. Po prostu Kotek Szprotek.
 
 
 
 


 
 
 
back wstecz